Реваскуляризація, перед усім коронарне стентування, залишається найбільш ефективним методом лікування загострення коронарної хвороби серця. Цей курс допоможе вам детально розібратися у нюансах коронарної реваскуляризації при ГКС.
Ви розберетеся в тому, що собою являє інфаркт міокарда і які типи його існують, зрозумієте відмінності в патогенезі STEMI і NSTEMI, визначте, як діє тромболізис і стентування в місці ураження, їх принципові відмінності, розгляньте основні стратегії реперфузійної терапії при ГІМ, з'ясуйте найбільш ефективні терміни початку терапії при STEMI, вивчіть дані рандомізованих досліджень і мета-аналізів по темі, розберете допоміжні технології первинних ПКВ.
Ми познайомимось з розвитком реперфузійної техніки, принципом роботи реперфузійної мережі. Розберемося в механізмах дії антикоагулянтів і антиагрегантів. Даний матеріал буде корисний для інтервенційних та неінвазивних кардіологів, анестезіологів, терапевтів, сімейних лікарів, рентгенологів, лікарів-інтернів, студентів медичних ВУЗів.
Ви дізнаєтесь про актуальність проблем організації реперфузійної терапії в Україні, познайомитесь з Європейською ініціативою "Stent for life", її принципами і завданнями, оцініть динаміку кількості проведень ПКВ у пацієнтів з ГІМ в Україні та світі за останнє десятиліття, а також дізнається, що таке реперфузійний парадокс.
Ви навчитеся розрізняти STEMI і NSTEMI, розуміти патогенез ГКС, інтерпретувати дані IVUS, розберете особливості рентген-морфології при NSTEMI, освоїте селекцію і стратифікацію ризику пацієнтів з NSTEMI, ознайомитеся з даними рандомізованих досліджень, вивчіть клінічний протокол «Лікування NSTEMI пацієнтів».